Skup katalizatorów: Dębica

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to działający od kilkunastu lat hurtowy skup monolitu katalitycznego i metalowego. Specjalizacją firmy jest odzysk znajdujących się w nich metali szlachetnych. Katalizatory.pro oferuje konkurencyjne ceny za każdy zakupiony działający lub uszkodzony katalizator pochodzący z samochodów osobowych lub ciężarowych wielu marek i modeli. Skup katalizatorów ponadto gwarantuje ekspresowy czas realizacji zleceń oraz uczciwe transakcje. Katalizatory.pro posiada wszelkie potrzebne zezwolenia do prowadzenia tego typu działalności.

Przed zakupem działające i uszkodzone reaktory katalityczne są poddawane szczegółowym pomiarom, pozwalającym określić stopień zawartości metali szlachetnych. W tym celu stworzono specjalistyczne laboratorium i wyposażono je w nowoczesny sprzęt, m.in. młynek wibracyjny Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Dzięki ich użyciu możliwe staje się pozyskanie odpowiednich próbek pomiarowych, które ocenia się za pomocą spektrometru fluorescencji rentgenowskiej z dyspersją energii (EDXRF) SPECTRO XEPOS.

Katalizatory.pro kieruje swą ofertę do osób prywatnych i firm zainteresowanych sprzedażą sprawnych i uszkodzonych katalizatorów w dużych ilościach. Istnieje możliwość odbioru katalizatorów z miejsca podanego przez klienta i tam wykonania pomiarów koniecznych do tego, aby je wycenić. Firma Katalizatory.pro rozlicza się gotówką lub przelewem bankowym. Na prośbę klientów mogą zostać wydane faktury VAT.Skupujemy także katalizatory metalowe