Skup katalizatorów: Jarosław

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to funkcjonujący od wielu lat hurtowy skup monolitu katalitycznego oraz metalowego. Specjalizacją firmy jest odzysk znajdujących się w nich metali szlachetnych. Firma zapewnia wysokie ceny za każdy odkupiony działający lub niesprawny katalizator pochodzący z aut osobowych lub ciężarowych wielu marek i modeli. Skup katalizatorów również zapewnia krótki czas realizacji zleceń oraz uczciwe transakcje. Katalizatory.pro posiada wszelkie potrzebne pozwolenia do prowadzenia tego typu działalności.

Przed zakupem nieuszkodzone i niedziałające reaktory katalityczne są poddawane dokładnym pomiarom, pozwalającym określić stopień zawartości metali szlachetnych. W tym celu stworzono specjalistyczne laboratorium i wyposażono je w innowacyjny sprzęt, m.in. młynek wibracyjny Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Dzięki ich zastosowaniu możliwe stało się pozyskanie odpowiednich próbek pomiarowych, które ocenia się przy użyciu spektrometru fluorescencji rentgenowskiej z dyspersją energii (EDXRF) SPECTRO XEPOS.

Katalizatory.pro kieruje swą ofertę do klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych zainteresowanych sprzedażą sprawnych i uszkodzonych reaktorów katalitycznych w ilościach hurtowych. Istnieje opcja odbioru katalizatorów z miejsca podanego przez klienta i tam zrobienia pomiarów koniecznych do tego, aby je wycenić. Przedsiębiorstwo Katalizatory.pro rozlicza się gotówką lub przelewem bankowym. Na życzenie klientów mogą zostać wystawione faktury VAT.Skupujemy także katalizatory metalowe