Skup katalizatorów: Jasło

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to funkcjonujący od wielu lat hurtowy skup monolitu katalitycznego i metalowego. Specjalizacją przedsiębiorstwa jest pozyskiwanie zawartych w nich metali szlachetnych. Katalizatory.pro zapewnia atrakcyjne ceny za każdy zakupiony nieuszkodzony lub uszkodzony reaktor katalityczny pochodzący z aut osobowych lub ciężarowych wielu marek i modeli. Skup katalizatorów także zapewnia ekspresowy czas realizacji zleceń oraz uczciwe transakcje. Firma posiada wszystkie niezbędne zezwolenia do prowadzenia tego typu działalności.

Przed zakupem nieuszkodzone i uszkodzone reaktory katalityczne są poddawane dokładnym pomiarom, pozwalającym określić zawartość metali szlachetnych. W tym celu stworzono specjalistyczne laboratorium i wyposażono je w nowoczesny sprzęt, m.in. młynek wibracyjny Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Dzięki ich użyciu możliwe stało się pozyskanie odpowiednich próbek pomiarowych, które ocenia się przy użyciu spektrometru fluorescencji rentgenowskiej z dyspersją energii (EDXRF) SPECTRO XEPOS.

Katalizatory.pro kieruje swą ofertę do klientów indywidualnych oraz firm zainteresowanych sprzedażą sprawnych i uszkodzonych reaktorów katalitycznych w dużych ilościach. Istnieje możliwość odbioru katalizatorów z miejsca podanego przez klienta i tam zrobienia pomiarów potrzebnych do tego, aby je wycenić. Przedsiębiorstwo Katalizatory.pro rozlicza się pieniężnie lub przelewem bankowym. Na prośbę klientów mogą zostać wydane faktury VAT.Skupujemy także katalizatory metalowe