Skup katalizatorów: Krosno

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to działający od kilkunastu lat hurtowy skup monolitu katalitycznego oraz metalowego. Specjalizacją przedsiębiorstwa jest odzysk zawartych w nich metali szlachetnych. Katalizatory.pro oferuje atrakcyjne ceny za każdy pozyskany sprawny lub niedziałający reaktor katalityczny pochodzący z samochodów osobowych lub ciężarowych wielu marek i modeli. Skup katalizatorów ponadto zapewnia krótki czas realizacji zleceń oraz uczciwe transakcje. Firma posiada wszelkie niezbędne dokumenty do prowadzenia tego typu działalności.

Przed zakupem działające i niedziałające reaktory katalityczne są poddawane dokładnym pomiarom, pozwalającym określić zawartość metali szlachetnych. W tym celu stworzono specjalistyczne laboratorium i wyposażono je w innowacyjny sprzęt, m.in. młynek wibracyjny Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Dzięki ich zastosowaniu możliwe stało się uzyskanie odpowiednich próbek pomiarowych, które bada się za pomocą spektrometru fluorescencji rentgenowskiej z dyspersją energii (EDXRF) SPECTRO XEPOS.

Katalizatory.pro kieruje swą ofertę do osób prywatnych i podmiotów gospodarczych zainteresowanych sprzedażą działających i uszkodzonych reaktorów katalitycznych w znacznych ilościach. Istnieje opcja odbioru katalizatorów z miejsca wskazanego przez klienta i tam dokonania pomiarów potrzebnych do tego, aby je wycenić. Przedsiębiorstwo Katalizatory.pro rozlicza się pieniężnie lub przelewem bankowym. Na prośbę klientów mogą zostać wydane faktury VAT.Skupujemy także katalizatory metalowe