Skup katalizatorów: Leżajsk

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to funkcjonujący od wielu lat hurtowy skup monolitu katalitycznego oraz metalowego. Specjalizacją firmy jest odzysk znajdujących się w nich metali szlachetnych. Firma oferuje atrakcyjne ceny za każdy zakupiony nieuszkodzony lub uszkodzony katalizator pochodzący z samochodów osobowych lub ciężarowych wielu marek i modeli. Skup katalizatorów również gwarantuje krótki czas realizacji zleceń oraz uczciwe transakcje. Firma ma wszystkie niezbędne dokumenty do prowadzenia tego typu działalności.

Przed zakupem sprawne i niedziałające reaktory katalityczne są poddawane dokładnym pomiarom, pozwalającym określić zawartość metali szlachetnych. W tym celu stworzono specjalistyczne laboratorium i wyposażono je w innowacyjny sprzęt, m.in. młynek wibracyjny Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Dzięki ich zastosowaniu możliwe stało się uzyskanie odpowiednich próbek pomiarowych, które ocenia się przy użyciu spektrometru fluorescencji rentgenowskiej z dyspersją energii (EDXRF) SPECTRO XEPOS.

Przedsiębiorstwo kieruje swą ofertę do klientów indywidualnych oraz firm zainteresowanych sprzedażą działających i uszkodzonych katalizatorów w dużych ilościach. Istnieje opcja odbioru katalizatorów z miejsca wskazanego przez klienta i tam zrobienia pomiarów niezbędnych do tego, aby je wycenić. Przedsiębiorstwo Katalizatory.pro rozlicza się gotówką lub przelewem bankowym. Na życzenie klientów mogą zostać wydane faktury VAT.Skupujemy także katalizatory metalowe