Skup katalizatorów: Mielec

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to działający od kilkunastu lat hurtowy skup monolitu katalitycznego oraz metalowego. Specjalizacją przedsiębiorstwa jest odzysk zawartych w nich metali szlachetnych. Firma oferuje dobre ceny za każdy pozyskany sprawny lub uszkodzony katalizator pochodzący z samochodów osobowych lub ciężarowych wielu marek i modeli. Skup katalizatorów także zapewnia ekspresowy czas realizacji zleceń oraz uczciwe transakcje. Katalizatory.pro posiada wszelkie potrzebne zezwolenia do prowadzenia tego typu działalności.

Przed zakupem nieuszkodzone i niedziałające katalizatory są poddawane szczegółowym pomiarom, pozwalającym określić zawartość metali szlachetnych. W tym celu stworzono specjalistyczne laboratorium i wyposażono je w nowoczesny sprzęt, m.in. młynek wibracyjny Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Dzięki ich użyciu możliwe staje się uzyskanie odpowiednich próbek pomiarowych, które ocenia się przy pomocy spektrometru fluorescencji rentgenowskiej z dyspersją energii (EDXRF) SPECTRO XEPOS.

Katalizatory.pro kieruje swą ofertę do klientów indywidualnych i firm zainteresowanych sprzedażą nieuszkodzonych i niesprawnych reaktorów katalitycznych w dużych ilościach. Istnieje możliwość odbioru reaktorów katalitycznych z miejsca podanego przez klienta i tam zrobienia pomiarów niezbędnych do tego, aby je wycenić. Firma Katalizatory.pro rozlicza się pieniężnie lub przelewem bankowym. Na życzenie klientów mogą zostać wydane faktury VAT.Skupujemy także katalizatory metalowe