Skup katalizatorów: Nowa Dęba

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to funkcjonujący od kilkunastu lat hurtowy skup monolitu katalitycznego i metalowego. Specjalizacją firmy jest odzysk znajdujących się w nich metali szlachetnych. Firma oferuje dobre ceny za każdy zakupiony sprawny lub niedziałający katalizator pochodzący z samochodów osobowych lub ciężarowych wielu marek i modeli. Skup katalizatorów również zapewnia krótki czas realizacji zleceń oraz uczciwe transakcje. Katalizatory.pro posiada wszystkie konieczne zezwolenia do prowadzenia tego typu działalności.

Przed zakupem sprawne i niesprawne katalizatory są poddawane szczegółowym pomiarom, pozwalającym określić stopień zawartości metali szlachetnych. W tym celu stworzono specjalistyczne laboratorium i wyposażono je w innowacyjny sprzęt, m.in. młynek wibracyjny Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Dzięki ich zastosowaniu możliwe staje się uzyskanie odpowiednich próbek pomiarowych, które bada się przy pomocy spektrometru fluorescencji rentgenowskiej z dyspersją energii (EDXRF) SPECTRO XEPOS.

Przedsiębiorstwo kieruje swą ofertę do osób prywatnych i firm zainteresowanych sprzedażą działających i niedziałających katalizatorów w dużych ilościach. Istnieje możliwość odbioru katalizatorów z miejsca wskazanego przez klienta i tam zrobienia pomiarów niezbędnych do tego, aby je wycenić. Firma Katalizatory.pro rozlicza się gotówką lub przelewem bankowym. Na życzenie klientów mogą zostać wystawione faktury VAT.Skupujemy także katalizatory metalowe