Skup katalizatorów: Przemyśl

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to funkcjonujący od kilkunastu lat hurtowy skup monolitu katalitycznego oraz metalowego. Specjalizacją przedsiębiorstwa jest odzysk znajdujących się w nich metali szlachetnych. Firma zapewnia konkurencyjne ceny za każdy pozyskany działający lub niedziałający katalizator pochodzący z aut osobowych lub ciężarowych wielu marek i modeli. Skup katalizatorów także zapewnia krótki czas realizacji zleceń oraz uczciwe transakcje. Katalizatory.pro ma wszystkie konieczne zezwolenia do prowadzenia tego typu działalności.

Przed zakupem sprawne i niedziałające reaktory katalityczne są poddawane szczegółowym pomiarom, pozwalającym określić zawartość metali szlachetnych. W tym celu stworzono specjalistyczne laboratorium i wyposażono je w nowoczesny sprzęt, m.in. młynek wibracyjny Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Dzięki ich użyciu możliwe staje się pozyskanie odpowiednich próbek pomiarowych, które bada się za pomocą spektrometru fluorescencji rentgenowskiej z dyspersją energii (EDXRF) SPECTRO XEPOS.

Katalizatory.pro kieruje swą ofertę do osób prywatnych oraz firm zainteresowanych sprzedażą działających i niesprawnych reaktorów katalitycznych w dużych ilościach. Istnieje opcja odbioru reaktorów katalitycznych z miejsca wskazanego przez klienta i tam zrobienia pomiarów niezbędnych do tego, aby je wycenić. Przedsiębiorstwo Katalizatory.pro rozlicza się gotówką lub przelewem bankowym. Na życzenie klientów mogą zostać wydane faktury VAT.Skupujemy także katalizatory metalowe