Skup katalizatorów: Przeworsk

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to funkcjonujący od kilkunastu lat hurtowy skup monolitu katalitycznego i metalowego. Specjalizacją firmy jest pozyskiwanie znajdujących się w nich metali szlachetnych. Katalizatory.pro oferuje wysokie ceny za każdy pozyskany nieuszkodzony lub niesprawny katalizator pochodzący z aut osobowych lub ciężarowych wielu marek i modeli. Skup katalizatorów ponadto gwarantuje ekspresowy czas realizacji zleceń oraz uczciwe transakcje. Firma posiada wszelkie niezbędne pozwolenia do prowadzenia tego typu działalności.

Przed zakupem nieuszkodzone i niedziałające katalizatory są poddawane dokładnym pomiarom, pozwalającym określić stopień zawartości metali szlachetnych. W tym celu stworzono specjalistyczne laboratorium i wyposażono je w innowacyjny sprzęt, m.in. młynek wibracyjny Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Dzięki ich zastosowaniu możliwe stało się pozyskanie odpowiednich próbek pomiarowych, które bada się przy użyciu spektrometru fluorescencji rentgenowskiej z dyspersją energii (EDXRF) SPECTRO XEPOS.

Przedsiębiorstwo kieruje swą ofertę do osób prywatnych i podmiotów gospodarczych zainteresowanych sprzedażą nieuszkodzonych i niedziałających reaktorów katalitycznych w dużych ilościach. Istnieje możliwość odbioru katalizatorów z miejsca wskazanego przez klienta i tam dokonania pomiarów koniecznych do tego, aby je wycenić. Firma Katalizatory.pro rozlicza się gotówką lub przelewem bankowym. Na prośbę klientów mogą zostać wystawione faktury VAT.Skupujemy także katalizatory metalowe