Skup katalizatorów: Stalowa Wola

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to działający od wielu lat hurtowy skup monolitu katalitycznego i metalowego. Specjalizacją przedsiębiorstwa jest pozyskiwanie znajdujących się w nich metali szlachetnych. Katalizatory.pro oferuje wysokie ceny za każdy zakupiony sprawny lub niedziałający reaktor katalityczny pochodzący z samochodów osobowych lub ciężarowych wielu marek i modeli. Skup katalizatorów ponadto gwarantuje krótki czas realizacji zleceń oraz uczciwe transakcje. Katalizatory.pro ma wszelkie potrzebne zezwolenia do prowadzenia tego typu działalności.

Przed zakupem sprawne i niesprawne katalizatory są poddawane szczegółowym pomiarom, pozwalającym określić zawartość metali szlachetnych. W tym celu stworzono specjalistyczne laboratorium i wyposażono je w nowoczesny sprzęt, m.in. młynek wibracyjny Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Dzięki ich zastosowaniu możliwe staje się uzyskanie odpowiednich próbek pomiarowych, które ocenia się przy pomocy spektrometru fluorescencji rentgenowskiej z dyspersją energii (EDXRF) SPECTRO XEPOS.

Przedsiębiorstwo kieruje swą ofertę do osób prywatnych oraz firm zainteresowanych sprzedażą działających i niesprawnych katalizatorów w znacznych ilościach. Istnieje opcja odbioru katalizatorów z miejsca podanego przez klienta i tam wykonania pomiarów potrzebnych do tego, aby je wycenić. Przedsiębiorstwo Katalizatory.pro rozlicza się pieniężnie lub przelewem bankowym. Na życzenie klientów mogą zostać wystawione faktury VAT.Skupujemy także katalizatory metalowe