Skup katalizatorów: Tarnobrzeg

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro to funkcjonujący od wielu lat hurtowy skup monolitu katalitycznego oraz metalowego. Specjalizacją firmy jest pozyskiwanie znajdujących się w nich metali szlachetnych. Katalizatory.pro oferuje konkurencyjne ceny za każdy pozyskany nieuszkodzony lub uszkodzony katalizator pochodzący z aut osobowych lub ciężarowych wielu marek i modeli. Skup katalizatorów ponadto gwarantuje ekspresowy czas realizacji zleceń oraz uczciwe transakcje. Katalizatory.pro ma wszystkie konieczne dokumenty do prowadzenia tego typu działalności.

Przed zakupem nieuszkodzone i uszkodzone reaktory katalityczne są poddawane szczegółowym pomiarom, pozwalającym określić stopień zawartości metali szlachetnych. W tym celu stworzono specjalistyczne laboratorium i wyposażono je w nowoczesny sprzęt, m.in. młynek wibracyjny Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Dzięki ich zastosowaniu możliwe stało się pozyskanie odpowiednich próbek pomiarowych, które ocenia się przy pomocy spektrometru fluorescencji rentgenowskiej z dyspersją energii (EDXRF) SPECTRO XEPOS.

Katalizatory.pro kieruje swą ofertę do klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych zainteresowanych sprzedażą działających i uszkodzonych reaktorów katalitycznych w ilościach hurtowych. Istnieje opcja odbioru reaktorów katalitycznych z miejsca wskazanego przez klienta i tam wykonania pomiarów potrzebnych do tego, aby je wycenić. Przedsiębiorstwo Katalizatory.pro rozlicza się gotówką lub przelewem bankowym. Na życzenie klientów mogą zostać wystawione faktury VAT.Skupujemy także katalizatory metalowe